درمانکده
دکتر وجیهه آقاملایی

دکتر وجیهه آقاملایی

تهران
4.5
6 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر وجیهه آقاملایی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر وجیهه آقاملایی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر وجیهه آقاملایی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر وجیهه آقاملایی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر وجیهه آقاملایی چیست؟

دکتر وجیهه آقاملایی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر وجیهه آقاملایی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر وجیهه آقاملایی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر وجیهه آقاملایی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر وجیهه آقاملایی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر وجیهه آقاملایی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر وجیهه آقاملایی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر وجیهه آقاملایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر وجیهه آقاملایی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر وجیهه آقاملایی

دکتر وجیهه آقاملایی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به شماره نظام پزشکی 98901 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر وجیهه آقاملایی

دکتر وجیهه آقاملایی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر وجیهه آقاملایی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر وجیهه آقاملایی متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر