نوبت دهی دکتر معین خالقی لنگرودی  متخصص ارتوپدی

دکتر معین خالقی لنگرودی

متخصص ارتوپدی
شماره نظام پزشکی : 163052
تجربه 2سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر معین خالقی لنگرودی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر معین خالقی لنگرودی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر معین خالقی لنگرودی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر معین خالقی لنگرودی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر معین خالقی لنگرودی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر معین خالقی لنگرودی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر معین خالقی لنگرودی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر معین خالقی لنگرودی چقدر است؟

دربارۀ دکتر معین خالقی لنگرودی

دکتر معین خالقی لنگرودی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر معین خالقی لنگرودی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 2 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 163052 هستند. آدرس مطب دکتر معین خالقی لنگرودی تهران است. شما میتوانید از دکتر معین خالقی لنگرودی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر معین خالقی لنگرودی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر معین خالقی لنگرودی

دکتر معین خالقی لنگرودی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر معین خالقی لنگرودی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر معین خالقی لنگرودی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.