درمانکده
دکتر معین خالقی لنگرودی

دکتر معین خالقی لنگرودی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر معین خالقی لنگرودی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر معین خالقی لنگرودی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر معین خالقی لنگرودی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر معین خالقی لنگرودی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر معین خالقی لنگرودی چیست؟

دکتر معین خالقی لنگرودی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر معین خالقی لنگرودی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر معین خالقی لنگرودی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر معین خالقی لنگرودی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر معین خالقی لنگرودی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر معین خالقی لنگرودی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر معین خالقی لنگرودی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر معین خالقی لنگرودی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر معین خالقی لنگرودی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر معین خالقی لنگرودی

دکتر معین خالقی لنگرودی متخصص ارتوپدی به شماره نظام پزشکی 163052 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 2 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر معین خالقی لنگرودی

دکتر معین خالقی لنگرودی متخصص ارتوپدی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر معین خالقی لنگرودی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر معین خالقی لنگرودی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر