درمانکده
دکتر مجید قربان زاده

دکتر مجید قربان زاده

تهران
4.8
29 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مجید قربان زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر مجید قربان زاده

مطب خیابان پیروزی

خیابان پیروزی - بین خیابان اول و دوم نیروی هوائی - جنب مسجد قدس - ساختمان پزشکان 275

مطب بلوار مرزداران

بلوار مرزداران - بین خیابان ایثار و آریافر - روبروی کوچه نارون - پلاک 124 - واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر مجید قربان زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مجید قربان زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مجید قربان زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مجید قربان زاده چیست؟

دکتر مجید قربان زاده متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر مجید قربان زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مجید قربان زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مجید قربان زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مجید قربان زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مجید قربان زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مجید قربان زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مجید قربان زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مجید قربان زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مجید قربان زاده

دکتر مجید قربان زاده متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مجید قربان زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 108800 هستند. آدرس مطب دکتر مجید قربان زاده خیابان پیروزی - بین خیابان اول و دوم نیروی هوائی - جنب مسجد قدس - ساختمان پزشکان 275 و بلوار مرزداران - بین خیابان ایثار و آریافر - روبروی کوچه نارون - پلاک 124 - واحد 7 است. شما میتوانید از دکتر مجید قربان زاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مجید قربان زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مجید قربان زاده

دکتر مجید قربان زاده دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مجید قربان زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مجید قربان زاده متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر