درمانکده
دکتر مریم السادات محسنی صالحی

دکتر مریم السادات محسنی صالحی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مریم السادات محسنی صالحی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مریم السادات محسنی صالحی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم السادات محسنی صالحی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم السادات محسنی صالحی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم السادات محسنی صالحی چیست؟

دکتر مریم السادات محسنی صالحی متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم السادات محسنی صالحی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم السادات محسنی صالحی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم السادات محسنی صالحی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم السادات محسنی صالحی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم السادات محسنی صالحی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم السادات محسنی صالحی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم السادات محسنی صالحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم السادات محسنی صالحی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر مریم السادات محسنی صالحی

دکتر مریم السادات محسنی صالحی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم السادات محسنی صالحی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 140605 هستند. آدرس مطب دکتر مریم السادات محسنی صالحی تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم السادات محسنی صالحی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مریم السادات محسنی صالحی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم السادات محسنی صالحی

دکتر مریم السادات محسنی صالحی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم السادات محسنی صالحی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم السادات محسنی صالحی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر