نوبت دهی دکتر سید شجاع الدین نمازی  متخصص قلب و عروق

دکتر سید شجاع الدین نمازی

متخصص قلب و عروق
شماره نظام پزشکی : 143403
امکان دریافت مشاوره تلفنی ،
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر سید شجاع الدین نمازی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر سید شجاع الدین نمازی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر سید شجاع الدین نمازی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر سید شجاع الدین نمازی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر سید شجاع الدین نمازی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر سید شجاع الدین نمازی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر سید شجاع الدین نمازی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر سید شجاع الدین نمازی

دکتر سید شجاع الدین نمازی متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سید شجاع الدین نمازی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 143403 هستند. آدرس مطب دکتر سید شجاع الدین نمازی تهران - مهرآباد جنوبی - خیابان شمشیری - نرسیده به دانشگاه هوایی - پلاک ۳۴۷ - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر سید شجاع الدین نمازی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر سید شجاع الدین نمازی 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر سید شجاع الدین نمازی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سید شجاع الدین نمازی

دکتر سید شجاع الدین نمازی دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سید شجاع الدین نمازی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سید شجاع الدین نمازی متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.