دکتر فاطمه آریان سپهر

دکتر فاطمه آریان سپهر

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

600,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 13:30
مشاوره صوتی

298,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:45
آنلاین
مشاوره تصویری

650,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 10:45
آنلاین

آدرس مطب دکتر فاطمه آریان سپهر

مطب فرمانیه

فرمانیه - بلوار اندرزگو - روبروی فست فود شادی - بن بست سالاری - پلاک 12 - طبقه 4 - کلینیک پایا (مبلغ پرداختی برای ویزیت حضوری در مطب، به ازای 45 دقیقه مشاوره می باشد و هماهنگی نهایی برای زمان مراجعه از طریق تماس منشی صورت خواهد گرفت)

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه آریان سپهر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر فاطمه آریان سپهر نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر فاطمه آریان سپهر چیست؟

دکتر فاطمه آریان سپهر متخصص دکترا روانشناسی است. بیماران بسیاری برای درمان مشاوره خیانت، مشاوره زوج درمانی، مشاوره ازدواج، سوگ، حمله پانیک به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه آریان سپهر رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر فاطمه آریان سپهر چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه آریان سپهر چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر فاطمه آریان سپهر مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر فاطمه آریان سپهر، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فاطمه آریان سپهر

دکتر فاطمه آریان سپهر دکترا روانشناسی یکی از متخصصان تهران با بیش از 12 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر فاطمه آریان سپهر می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر فاطمه آریان سپهر :

  • فرمانیه - بلوار اندرزگو - روبروی فست فود شادی - بن بست سالاری - پلاک 12 - طبقه 4 - کلینیک پایا (مبلغ پرداختی برای ویزیت حضوری در مطب، به ازای 45 دقیقه مشاوره می باشد و هماهنگی نهایی برای زمان مراجعه از طریق تماس منشی صورت خواهد گرفت)

تجربه دکتر فاطمه آریان سپهر

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های مشاوره خیانت,مشاوره زوج درمانی,مشاوره ازدواج,سوگ,حمله پانیک به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر فاطمه آریان سپهر استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فاطمه آریان سپهر مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر