نوبت دهی دکتر آزاده جعفری آشتیانی  فلوشیپ آنکولوژی زنان

دکتر آزاده جعفری آشتیانی

فلوشیپ آنکولوژی زنان
شماره نظام پزشکی : 128644
تجربه 6سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر آزاده جعفری آشتیانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر آزاده جعفری آشتیانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر آزاده جعفری آشتیانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر آزاده جعفری آشتیانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر آزاده جعفری آشتیانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر آزاده جعفری آشتیانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر آزاده جعفری آشتیانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده جعفری آشتیانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر آزاده جعفری آشتیانی

دکتر آزاده جعفری آشتیانی فلوشیپ آنکولوژی زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آزاده جعفری آشتیانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 6 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 128644 هستند. آدرس مطب دکتر آزاده جعفری آشتیانی تهران است. شما میتوانید از دکتر آزاده جعفری آشتیانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آزاده جعفری آشتیانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آزاده جعفری آشتیانی

دکتر آزاده جعفری آشتیانی دارای مدرک فلوشیپ آنکولوژی زنان و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آزاده جعفری آشتیانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آزاده جعفری آشتیانی فلوشیپ آنکولوژی زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.