درمانکده
دکتر فاطمه حجاریان

دکتر فاطمه حجاریان

تهران
1.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فاطمه حجاریان به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه حجاریان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه حجاریان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فاطمه حجاریان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فاطمه حجاریان چیست؟

دکتر فاطمه حجاریان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر فاطمه حجاریان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فاطمه حجاریان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فاطمه حجاریان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فاطمه حجاریان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه حجاریان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فاطمه حجاریان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه حجاریان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه حجاریان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فاطمه حجاریان

دکتر فاطمه حجاریان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 24605 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 28 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر فاطمه حجاریان

دکتر فاطمه حجاریان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فاطمه حجاریان مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه حجاریان متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر