درمانکده
دکتر اکرم سیمرغ

دکتر اکرم سیمرغ

کرج
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

80,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ مهر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر اکرم سیمرغ

مطب کرج

کرج - عظیمیه - میدان مهران - برج ماندگار

هنوز بیمارهای دکتر اکرم سیمرغ نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اکرم سیمرغ نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اکرم سیمرغ، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اکرم سیمرغ چیست؟

دکتر اکرم سیمرغ پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر اکرم سیمرغ چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اکرم سیمرغ را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اکرم سیمرغ مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اکرم سیمرغ در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اکرم سیمرغ رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اکرم سیمرغ مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اکرم سیمرغ چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اکرم سیمرغ با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر اکرم سیمرغ

دکتر اکرم سیمرغ عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اکرم سیمرغ یکی از پزشکان کرج با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 109371 هستند. آدرس مطب دکتر اکرم سیمرغ کرج - عظیمیه - میدان مهران - برج ماندگار است. شما میتوانید از دکتر اکرم سیمرغ خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر اکرم سیمرغ 8 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر اکرم سیمرغ جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اکرم سیمرغ

دکتر اکرم سیمرغ دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اکرم سیمرغ مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اکرم سیمرغ عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر