درمانکده
سمانه قلی خانی

سمانه قلی خانی

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سمانه قلی خانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سمانه قلی خانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سمانه قلی خانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سمانه قلی خانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سمانه قلی خانی چیست؟

سمانه قلی خانی کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت سمانه قلی خانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سمانه قلی خانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سمانه قلی خانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سمانه قلی خانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سمانه قلی خانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سمانه قلی خانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سمانه قلی خانی چقدر است؟

هزینه ویزیت سمانه قلی خانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره سمانه قلی خانی

سمانه قلی خانی کارشناس تغذیه به شماره نظام روانشناسی ت-3411 یکی از روانشناسان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این روانشناس می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب روانشناس با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه سمانه قلی خانی

سمانه قلی خانی کارشناس تغذیه است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به سمانه قلی خانی مراجعه کرده و از خدمات این روانشناس راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از سمانه قلی خانی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر