نوبت دهی دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 139889
امکان دریافت مشاوره صوتی ، متنی
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 10 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره صوتی

چطور می‌توانم از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی

دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 139889 هستند. آدرس مطب دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی تهران است. شما میتوانید از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی خدمات مشاوره صوتی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی 10 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی

دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.