درمانکده
دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی

دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۴ مهر ساعت 09:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی چیست؟

دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی

دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 139889 هستند. آدرس مطب دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی تهران است. شما میتوانید از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی خدمات مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی 4 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی

دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ملیحه یزدانی شهربابکی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر