درمانکده
دکتر محمدهومن کوکبی

دکتر محمدهومن کوکبی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

130,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر محمدهومن کوکبی

مطب تهران

تهران - خیابان مطهری - خیابان جم - کوچه مداین - ساختمان ارغوان - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر محمدهومن کوکبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدهومن کوکبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدهومن کوکبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدهومن کوکبی چیست؟

دکتر محمدهومن کوکبی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدهومن کوکبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدهومن کوکبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدهومن کوکبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدهومن کوکبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدهومن کوکبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدهومن کوکبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدهومن کوکبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدهومن کوکبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدهومن کوکبی

دکتر محمدهومن کوکبی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدهومن کوکبی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 86092 هستند. آدرس مطب دکتر محمدهومن کوکبی تهران - خیابان مطهری - خیابان جم - کوچه مداین - ساختمان ارغوان - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر محمدهومن کوکبی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدهومن کوکبی 9 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدهومن کوکبی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدهومن کوکبی

دکتر محمدهومن کوکبی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدهومن کوکبی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدهومن کوکبی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر