درمانکده
دکتر فاطمه قنبری

دکتر فاطمه قنبری

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۳ مهر ساعت 10:00

آدرس مطب دکتر فاطمه قنبری

مطب تهران

تهران - اقدسیه - ابتدای خیابان شهید لنگری - مجتمع اقدسیه - طبقه سوم - واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر فاطمه قنبری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه قنبری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فاطمه قنبری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فاطمه قنبری چیست؟

دکتر فاطمه قنبری پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر فاطمه قنبری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فاطمه قنبری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فاطمه قنبری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فاطمه قنبری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فاطمه قنبری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فاطمه قنبری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه قنبری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه قنبری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فاطمه قنبری

دکتر فاطمه قنبری عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه قنبری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 124526 هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه قنبری تهران - اقدسیه - ابتدای خیابان شهید لنگری - مجتمع اقدسیه - طبقه سوم - واحد 5 است. شما میتوانید از دکتر فاطمه قنبری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فاطمه قنبری 13 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه قنبری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه قنبری

دکتر فاطمه قنبری دارای مدرک عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه قنبری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه قنبری عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر