درمانکده
دکتر زهره موسوی بهبهانی

دکتر زهره موسوی بهبهانی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 12:00
مشاوره متنی

250,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

700,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۶ مهر ساعت 10:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر زهره موسوی بهبهانی

مطب تهران

تهران - خیابان ستارخان - نرسیده به توحید - خیابان کوثر دوم - ساختمان پزشکان دلگشا - طبقه ۵

هنوز بیمارهای دکتر زهره موسوی بهبهانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زهره موسوی بهبهانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زهره موسوی بهبهانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زهره موسوی بهبهانی چیست؟

دکتر زهره موسوی بهبهانی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر زهره موسوی بهبهانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زهره موسوی بهبهانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زهره موسوی بهبهانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زهره موسوی بهبهانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زهره موسوی بهبهانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زهره موسوی بهبهانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زهره موسوی بهبهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زهره موسوی بهبهانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر زهره موسوی بهبهانی

دکتر زهره موسوی بهبهانی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهره موسوی بهبهانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 105736 هستند. آدرس مطب دکتر زهره موسوی بهبهانی تهران - خیابان ستارخان - نرسیده به توحید - خیابان کوثر دوم - ساختمان پزشکان دلگشا - طبقه ۵ است. شما میتوانید از دکتر زهره موسوی بهبهانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر زهره موسوی بهبهانی 15 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر زهره موسوی بهبهانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهره موسوی بهبهانی

دکتر زهره موسوی بهبهانی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهره موسوی بهبهانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهره موسوی بهبهانی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر