نوبت دهی دکتر زهره موسوی بهبهانی  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر زهره موسوی بهبهانی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 105736
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر زهره موسوی بهبهانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر زهره موسوی بهبهانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر زهره موسوی بهبهانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر زهره موسوی بهبهانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر زهره موسوی بهبهانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر زهره موسوی بهبهانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر زهره موسوی بهبهانی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر زهره موسوی بهبهانی

دکتر زهره موسوی بهبهانی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زهره موسوی بهبهانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 105736 هستند. آدرس مطب دکتر زهره موسوی بهبهانی تهران - خیابان ستارخان - نرسیده به توحید - خیابان کوثر دوم - ساختمان پزشکان دلگشا - طبقه ۵ است. شما میتوانید از دکتر زهره موسوی بهبهانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر زهره موسوی بهبهانی 9 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر زهره موسوی بهبهانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زهره موسوی بهبهانی

دکتر زهره موسوی بهبهانی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زهره موسوی بهبهانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زهره موسوی بهبهانی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.