نوبت دهی دکتر مهرداد عدلی اردبیلی  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 26433
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
رزرو نوبت مطب
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر مهرداد عدلی اردبیلی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر مهرداد عدلی اردبیلی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر مهرداد عدلی اردبیلی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

دکتر مهرداد عدلی اردبیلی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهرداد عدلی اردبیلی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 26433 هستند. آدرس مطب دکتر مهرداد عدلی اردبیلی تهران - پاسداران - نبش گلستان چهارم - پلاک 186 - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهرداد عدلی اردبیلی 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر مهرداد عدلی اردبیلی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

دکتر مهرداد عدلی اردبیلی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهرداد عدلی اردبیلی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.