درمانکده
دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

340,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ اسفند ساعت 18:00
مشاوره متنی

400,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

500,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

مطب تهران

تهران - پاسداران - نبش گلستان چهارم - پلاک 186 - طبقه اول (مبلغ پرداختی بابت ۲۰ دقیقه مشاوره میباشد.)

هنوز بیمارهای دکتر مهرداد عدلی اردبیلی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهرداد عدلی اردبیلی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهرداد عدلی اردبیلی چیست؟

دکتر مهرداد عدلی اردبیلی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر مهرداد عدلی اردبیلی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهرداد عدلی اردبیلی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهرداد عدلی اردبیلی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهرداد عدلی اردبیلی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهرداد عدلی اردبیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرداد عدلی اردبیلی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

دکتر مهرداد عدلی اردبیلی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 26433 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مهرداد عدلی اردبیلی: تهران - پاسداران - نبش گلستان چهارم - پلاک 186 - طبقه اول (مبلغ پرداختی بابت ۲۰ دقیقه مشاوره میباشد.)

تجربه دکتر مهرداد عدلی اردبیلی

دکتر مهرداد عدلی اردبیلی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مهرداد عدلی اردبیلی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مهرداد عدلی اردبیلی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر