درمانکده
سحر روحی

سحر روحی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سحر روحی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب سحر روحی

مطب تهران

تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از جام جم - نبش کوچه روانپور - برج جم - طبقه ۵ - واحد ۳

هنوز بیمارهای دکتر سحر روحی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سحر روحی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سحر روحی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سحر روحی چیست؟

سحر روحی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت سحر روحی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سحر روحی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سحر روحی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سحر روحی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سحر روحی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سحر روحی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سحر روحی چقدر است؟

هزینه ویزیت سحر روحی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره سحر روحی

سحر روحی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. سحر روحی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب سحر روحی تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از جام جم - نبش کوچه روانپور - برج جم - طبقه ۵ - واحد ۳ است. شما میتوانید از سحر روحی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین سحر روحی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سحر روحی

سحر روحی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سحر روحی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سحر روحی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر