درمانکده
دکتر محسن افضل زاده

دکتر محسن افضل زاده

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

160,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
مشاوره متنی

170,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر محسن افضل زاده

مطب استان تهران

استان تهران - شهرستان دماوند - سه راه گیلاوند - بلوار شهید بهشتی - جنب داروخانه شبانه روزی دکتر موحد - طبقه منفی 1

هنوز بیمارهای دکتر محسن افضل زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محسن افضل زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محسن افضل زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محسن افضل زاده چیست؟

دکتر محسن افضل زاده متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر محسن افضل زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محسن افضل زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محسن افضل زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محسن افضل زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محسن افضل زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محسن افضل زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محسن افضل زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن افضل زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محسن افضل زاده

دکتر محسن افضل زاده متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محسن افضل زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 71106 هستند. آدرس مطب دکتر محسن افضل زاده استان تهران - شهرستان دماوند - سه راه گیلاوند - بلوار شهید بهشتی - جنب داروخانه شبانه روزی دکتر موحد - طبقه منفی 1 است. شما میتوانید از دکتر محسن افضل زاده خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محسن افضل زاده 3 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محسن افضل زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محسن افضل زاده

دکتر محسن افضل زاده دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محسن افضل زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محسن افضل زاده متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر