درمانکده
سمیه عابدینی

سمیه عابدینی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره متنی

125,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر سمیه عابدینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سمیه عابدینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سمیه عابدینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سمیه عابدینی چیست؟

سمیه عابدینی کارشناسی ارشد تغذیه هستند.

زودترین نوبت سمیه عابدینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سمیه عابدینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سمیه عابدینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سمیه عابدینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سمیه عابدینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سمیه عابدینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سمیه عابدینی چقدر است؟

هزینه ویزیت سمیه عابدینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره سمیه عابدینی

سمیه عابدینی کارشناسی ارشد تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. سمیه عابدینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 2 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 1177 هستند. آدرس مطب سمیه عابدینی تهران است. شما میتوانید از سمیه عابدینی خدمات مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت سمیه عابدینی 8 مهر است. بیماران و مراجعین سمیه عابدینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سمیه عابدینی

سمیه عابدینی دارای مدرک کارشناس تغذیه و کارشناسی ارشد تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سمیه عابدینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سمیه عابدینی کارشناسی ارشد تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر