درمانکده
دکتر سمیرا ابراهیم اف

دکتر سمیرا ابراهیم اف

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۴ آذر ساعت 09:00
مشاوره متنی

150,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر سمیرا ابراهیم اف

مطب تهران

تهران - شهرک غرب - بلوار فرحزادی - خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی) - خیابان باران - مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی انستیتو تحقیقات تغذیه

هنوز بیمارهای دکتر سمیرا ابراهیم اف نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سمیرا ابراهیم اف نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سمیرا ابراهیم اف، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سمیرا ابراهیم اف چیست؟

دکتر سمیرا ابراهیم اف دکترای تغذیه هستند.

زودترین نوبت دکتر سمیرا ابراهیم اف چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سمیرا ابراهیم اف را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سمیرا ابراهیم اف مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سمیرا ابراهیم اف در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سمیرا ابراهیم اف رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سمیرا ابراهیم اف مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سمیرا ابراهیم اف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیرا ابراهیم اف با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر سمیرا ابراهیم اف

دکتر سمیرا ابراهیم اف دکترای تغذیه به شماره نظام پزشکی ت-404 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 10 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر سمیرا ابراهیم اف: تهران - شهرک غرب - بلوار فرحزادی - خیابان شهید حافظی (ارغوان غربی) - خیابان باران - مرکز مشاوره تغذیه و رژیم درمانی انستیتو تحقیقات تغذیه

تجربه دکتر سمیرا ابراهیم اف

دکتر سمیرا ابراهیم اف کارشناس تغذیه و کارشناسی ارشد تغذیه و دکترای تغذیه است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر سمیرا ابراهیم اف مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر سمیرا ابراهیم اف دکترای تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط