درمانکده
نیایش نقشی

نیایش نقشی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۳ مهر ساعت 08:00
مشاوره متنی

80,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب نیایش نقشی

مطب تهران

تهران - شهرک غرب - بلوار دریا - بعد از فرحزادی - خیابان شهید نورانی - پلاک ۲۶ - واحد ۳ و ۴ - کلینیک اکسیر

هنوز بیمارهای دکتر نیایش نقشی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از نیایش نقشی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی نیایش نقشی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص نیایش نقشی چیست؟

نیایش نقشی کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت نیایش نقشی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت نیایش نقشی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از نیایش نقشی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین نیایش نقشی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از نیایش نقشی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به نیایش نقشی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت نیایش نقشی چقدر است؟

هزینه ویزیت نیایش نقشی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره نیایش نقشی

نیایش نقشی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. نیایش نقشی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 4 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-9316 هستند. آدرس مطب نیایش نقشی تهران - شهرک غرب - بلوار دریا - بعد از فرحزادی - خیابان شهید نورانی - پلاک ۲۶ - واحد ۳ و ۴ - کلینیک اکسیر است. شما میتوانید از نیایش نقشی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت نیایش نقشی 13 مهر است. بیماران و مراجعین نیایش نقشی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه نیایش نقشی

نیایش نقشی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به نیایش نقشی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از نیایش نقشی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط