درمانکده
دکتر سیده راضیه هاشمی

دکتر سیده راضیه هاشمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیده راضیه هاشمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیده راضیه هاشمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیده راضیه هاشمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیده راضیه هاشمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیده راضیه هاشمی چیست؟

دکتر سیده راضیه هاشمی فلوشیپ سرطان زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر سیده راضیه هاشمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیده راضیه هاشمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیده راضیه هاشمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیده راضیه هاشمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیده راضیه هاشمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیده راضیه هاشمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیده راضیه هاشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده راضیه هاشمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر سیده راضیه هاشمی

دکتر سیده راضیه هاشمی فلوشیپ سرطان زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیده راضیه هاشمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 84863 هستند. آدرس مطب دکتر سیده راضیه هاشمی تهران است. شما میتوانید از دکتر سیده راضیه هاشمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیده راضیه هاشمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیده راضیه هاشمی

دکتر سیده راضیه هاشمی دارای مدرک فلوشیپ سرطان زنان و متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیده راضیه هاشمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیده راضیه هاشمی فلوشیپ سرطان زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر