درمانکده
دکتر فرهاد حافظی

دکتر فرهاد حافظی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فرهاد حافظی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فرهاد حافظی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرهاد حافظی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرهاد حافظی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرهاد حافظی چیست؟

دکتر فرهاد حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند.

زودترین نوبت دکتر فرهاد حافظی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرهاد حافظی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرهاد حافظی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرهاد حافظی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرهاد حافظی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرهاد حافظی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد حافظی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد حافظی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر فرهاد حافظی

دکتر فرهاد حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فرهاد حافظی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 34 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 18433 هستند. آدرس مطب دکتر فرهاد حافظی تهران است. شما میتوانید از دکتر فرهاد حافظی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فرهاد حافظی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فرهاد حافظی

دکتر فرهاد حافظی دارای مدرک متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فرهاد حافظی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فرهاد حافظی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر