درمانکده
دکتر مهسا تاجداری

دکتر مهسا تاجداری

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 14:30

آدرس مطب دکتر مهسا تاجداری

مطب اکباتان

اکباتان - بلوار نفیسی - پلاک 79 واحد 8

هنوز بیمارهای دکتر مهسا تاجداری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر

گالری تصاویر مطب خانم دکتر مهسا تاجداری

gallery-984
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مهسا تاجداری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مهسا تاجداری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مهسا تاجداری چیست؟

دکتر مهسا تاجداری دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر مهسا تاجداری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مهسا تاجداری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مهسا تاجداری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مهسا تاجداری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مهسا تاجداری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مهسا تاجداری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مهسا تاجداری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهسا تاجداری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مهسا تاجداری

دکتر مهسا تاجداری دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مهسا تاجداری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 158204 هستند. آدرس مطب دکتر مهسا تاجداری اکباتان - بلوار نفیسی - پلاک 79 واحد 8 است. شما میتوانید از دکتر مهسا تاجداری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مهسا تاجداری 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مهسا تاجداری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مهسا تاجداری

دکتر مهسا تاجداری دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مهسا تاجداری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مهسا تاجداری دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر