درمانکده
دکتر حمید قنبری

دکتر حمید قنبری

کرج
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

رایگان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر حمید قنبری

مطب کرج

کرج - عظیمیه - بلوار شریعتی -روبروی بیمارستان تخت جمشید - پلاک 81

هنوز بیمارهای دکتر حمید قنبری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حمید قنبری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حمید قنبری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حمید قنبری چیست؟

دکتر حمید قنبری دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند.

زودترین نوبت دکتر حمید قنبری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حمید قنبری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حمید قنبری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حمید قنبری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حمید قنبری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حمید قنبری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حمید قنبری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمید قنبری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حمید قنبری

دکتر حمید قنبری دکترای حرفه ای دندانپزشک از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حمید قنبری یکی از پزشکان کرج با سابقۀ کاری بیش از 22 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 85869 هستند. آدرس مطب دکتر حمید قنبری کرج - عظیمیه - بلوار شریعتی -روبروی بیمارستان تخت جمشید - پلاک 81 است. شما میتوانید از دکتر حمید قنبری خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حمید قنبری 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حمید قنبری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حمید قنبری

دکتر حمید قنبری دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حمید قنبری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حمید قنبری دکترای حرفه ای دندانپزشک به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر