درمانکده
دکتر فروزنده میرزااقا

دکتر فروزنده میرزااقا

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فروزنده میرزااقا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر فروزنده میرزااقا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فروزنده میرزااقا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فروزنده میرزااقا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فروزنده میرزااقا چیست؟

دکتر فروزنده میرزااقا فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر فروزنده میرزااقا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فروزنده میرزااقا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فروزنده میرزااقا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فروزنده میرزااقا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فروزنده میرزااقا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فروزنده میرزااقا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فروزنده میرزااقا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فروزنده میرزااقا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر فروزنده میرزااقا

دکتر فروزنده میرزااقا فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فروزنده میرزااقا یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 23 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 82525 هستند. آدرس مطب دکتر فروزنده میرزااقا تهران است. شما میتوانید از دکتر فروزنده میرزااقا خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فروزنده میرزااقا جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فروزنده میرزااقا

دکتر فروزنده میرزااقا دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فروزنده میرزااقا مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فروزنده میرزااقا فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر