درمانکده
دکتر فرشاد ناصری فر

دکتر فرشاد ناصری فر

تهران
4.0
2 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر فرشاد ناصری فر

مطب اشرفی اصفهانی

اشرفی اصفهانی - بلوار مرزداران - بعد از خیابان بهار - ساختمان پزشکان ایمان - طیقه ی چهارم - واحد 17 غربی

هنوز بیمارهای دکتر فرشاد ناصری فر نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرشاد ناصری فر نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرشاد ناصری فر، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرشاد ناصری فر چیست؟

دکتر فرشاد ناصری فر فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر فرشاد ناصری فر چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرشاد ناصری فر را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرشاد ناصری فر مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرشاد ناصری فر در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرشاد ناصری فر رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرشاد ناصری فر مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرشاد ناصری فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشاد ناصری فر با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرشاد ناصری فر

دکتر فرشاد ناصری فر فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 104967 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 9 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر فرشاد ناصری فر: اشرفی اصفهانی - بلوار مرزداران - بعد از خیابان بهار - ساختمان پزشکان ایمان - طیقه ی چهارم - واحد 17 غربی

تجربه دکتر فرشاد ناصری فر

دکتر فرشاد ناصری فر متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فرشاد ناصری فر مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فرشاد ناصری فر فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر