درمانکده
دکتر مرتضی آقا میر سلیم

دکتر مرتضی آقا میر سلیم

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مرتضی آقا میر سلیم به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مرتضی آقا میر سلیم نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مرتضی آقا میر سلیم نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مرتضی آقا میر سلیم، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مرتضی آقا میر سلیم چیست؟

دکتر مرتضی آقا میر سلیم فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر مرتضی آقا میر سلیم چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مرتضی آقا میر سلیم را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مرتضی آقا میر سلیم مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مرتضی آقا میر سلیم در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مرتضی آقا میر سلیم رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مرتضی آقا میر سلیم مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مرتضی آقا میر سلیم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرتضی آقا میر سلیم با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مرتضی آقا میر سلیم

دکتر مرتضی آقا میر سلیم فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مرتضی آقا میر سلیم یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 14577 هستند. آدرس مطب دکتر مرتضی آقا میر سلیم تهران است. شما میتوانید از دکتر مرتضی آقا میر سلیم خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مرتضی آقا میر سلیم جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مرتضی آقا میر سلیم

دکتر مرتضی آقا میر سلیم دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مرتضی آقا میر سلیم مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مرتضی آقا میر سلیم فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر