درمانکده
دکتر عباس یزدان بد

دکتر عباس یزدان بد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر عباس یزدان بد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر عباس یزدان بد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر عباس یزدان بد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر عباس یزدان بد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر عباس یزدان بد چیست؟

دکتر عباس یزدان بد فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر عباس یزدان بد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر عباس یزدان بد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر عباس یزدان بد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر عباس یزدان بد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر عباس یزدان بد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر عباس یزدان بد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر عباس یزدان بد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عباس یزدان بد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر عباس یزدان بد

دکتر عباس یزدان بد فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر عباس یزدان بد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 36 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 26609 هستند. آدرس مطب دکتر عباس یزدان بد تهران است. شما میتوانید از دکتر عباس یزدان بد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر عباس یزدان بد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر عباس یزدان بد

دکتر عباس یزدان بد دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر عباس یزدان بد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر عباس یزدان بد فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر