دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار)

دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار)

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

پرداخت در مطب

اولین نوبت خالی: ۲۹ خرداد ساعت 09:30

آدرس مطب دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار)

مطب فلکه سوم تهرانپارس

فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 شرقی، کلینیک شبانه روزی سپیدار، طبقه دوم، بخش دندانپزشکی

هنوز بیمارهای دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) چیست؟

دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) متخصص دکترای حرفه ای دندانپزشک است. بیماران بسیاری برای درمان دندانپزشکی زیبایی، دندانپزشکی کودکان، پر کردن دندان، عصب کشی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار)، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار)

دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) دکترای حرفه ای دندانپزشک به شماره نظام پزشکی 148987 یکی از متخصصان تهران با بیش از 11 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) :

  • فلکه سوم تهرانپارس، خیابان 196 شرقی، کلینیک شبانه روزی سپیدار، طبقه دوم، بخش دندانپزشکی

تجربه دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار)

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های دندانپزشکی زیبایی,دندانپزشکی کودکان,پر کردن دندان,عصب کشی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مسعود شاه حسینی (کلینیک سپیدار) مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر