درمانکده
دکتر جواد همدانی گلشن

دکتر جواد همدانی گلشن

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر جواد همدانی گلشن به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر جواد همدانی گلشن نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جواد همدانی گلشن نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جواد همدانی گلشن، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جواد همدانی گلشن چیست؟

دکتر جواد همدانی گلشن متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر جواد همدانی گلشن چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جواد همدانی گلشن را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جواد همدانی گلشن مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جواد همدانی گلشن در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جواد همدانی گلشن رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جواد همدانی گلشن مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جواد همدانی گلشن چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد همدانی گلشن با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر جواد همدانی گلشن

دکتر جواد همدانی گلشن متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر جواد همدانی گلشن یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 20811 هستند. آدرس مطب دکتر جواد همدانی گلشن تهران است. شما میتوانید از دکتر جواد همدانی گلشن خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر جواد همدانی گلشن جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر جواد همدانی گلشن

دکتر جواد همدانی گلشن دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر جواد همدانی گلشن مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر جواد همدانی گلشن متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر