دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا

دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا

تهران
غیر فعال

نوبت های دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا به زودی فعال می شود

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا نوبت دریافت کرد؟

در حال حاضر امکان دریافت نوبت از دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده می‌توانید شماره موبایل خود را در بخش «نوبت‌دار شد به من اطلاع بده» ابتدای همین صفحه وارد کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید.

تخصص دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا چیست؟

دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا متخصص فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است. بیماران بسیاری برای درمان به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا

دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 95146 یکی از متخصصان تهران با بیش از 22 سال سابقه کاری است.اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا استفاده کنید. در حال حاضر ظرفیت نوبت‌های دکتر کاوه عبادی برنا کاوه عبادی برنا تکمیل شده است و امکان دریافت نوبت وجود ندارد. برای اطلاع از اولین نوبت خالی این پزشک در آینده نزدیک می‌توانید از ابتدای همین صفحه، روی بخش «نوبت‌دار شد اطلاع‌ بده» کلیک کنید. با وارد کردن شماره موبایل خود در این بخش می‌توانید از اولین نوبت خالی این پزشک از طریق پیامک با خبر شوید. همچنین می‌توانید از طریق بخش «معرفی یک پزشک دیگر» از پزشک پیشنهادی درمانکده نوبت بگیرید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
مطالعه بیشتر