درمانکده
دکتر امیرناصر سادات مرعشی

دکتر امیرناصر سادات مرعشی

تهران
5.0
1 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امیرناصر سادات مرعشی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امیرناصر سادات مرعشی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیرناصر سادات مرعشی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیرناصر سادات مرعشی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیرناصر سادات مرعشی چیست؟

دکتر امیرناصر سادات مرعشی فلوشیپ جراحی شانه هستند.

زودترین نوبت دکتر امیرناصر سادات مرعشی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیرناصر سادات مرعشی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیرناصر سادات مرعشی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیرناصر سادات مرعشی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیرناصر سادات مرعشی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیرناصر سادات مرعشی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیرناصر سادات مرعشی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرناصر سادات مرعشی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر امیرناصر سادات مرعشی

دکتر امیرناصر سادات مرعشی فلوشیپ جراحی شانه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیرناصر سادات مرعشی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 42 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 14224 هستند. آدرس مطب دکتر امیرناصر سادات مرعشی تهران است. شما میتوانید از دکتر امیرناصر سادات مرعشی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امیرناصر سادات مرعشی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیرناصر سادات مرعشی

دکتر امیرناصر سادات مرعشی دارای مدرک فلوشیپ جراحی شانه و متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیرناصر سادات مرعشی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیرناصر سادات مرعشی فلوشیپ جراحی شانه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر