درمانکده
دکتر منیژه دزفولی نژاد

دکتر منیژه دزفولی نژاد

تهران
4.7
3 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر منیژه دزفولی نژاد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر منیژه دزفولی نژاد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر منیژه دزفولی نژاد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر منیژه دزفولی نژاد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر منیژه دزفولی نژاد چیست؟

دکتر منیژه دزفولی نژاد متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر منیژه دزفولی نژاد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر منیژه دزفولی نژاد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر منیژه دزفولی نژاد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر منیژه دزفولی نژاد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر منیژه دزفولی نژاد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر منیژه دزفولی نژاد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر منیژه دزفولی نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منیژه دزفولی نژاد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر منیژه دزفولی نژاد

دکتر منیژه دزفولی نژاد متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منیژه دزفولی نژاد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 25 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 44539 هستند. آدرس مطب دکتر منیژه دزفولی نژاد تهران است. شما میتوانید از دکتر منیژه دزفولی نژاد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منیژه دزفولی نژاد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منیژه دزفولی نژاد

دکتر منیژه دزفولی نژاد دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منیژه دزفولی نژاد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منیژه دزفولی نژاد متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر