درمانکده
دکتر فائزه مهدوی پارسا

دکتر فائزه مهدوی پارسا

تهران
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر فائزه مهدوی پارسا به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

آدرس مطب دکتر فائزه مهدوی پارسا

مطب تهران

تهران - میدان رسالت - خیابان سمنگان - کوی ابراهیم تهرانی - پلاک ۶۸ - واحد ۹

هنوز بیمارهای دکتر فائزه مهدوی پارسا نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فائزه مهدوی پارسا نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فائزه مهدوی پارسا، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فائزه مهدوی پارسا چیست؟

دکتر فائزه مهدوی پارسا متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر فائزه مهدوی پارسا چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فائزه مهدوی پارسا را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فائزه مهدوی پارسا مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فائزه مهدوی پارسا در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فائزه مهدوی پارسا رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فائزه مهدوی پارسا مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فائزه مهدوی پارسا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فائزه مهدوی پارسا با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر فائزه مهدوی پارسا

دکتر فائزه مهدوی پارسا متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به شماره نظام پزشکی 102953 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر فائزه مهدوی پارسا: تهران - میدان رسالت - خیابان سمنگان - کوی ابراهیم تهرانی - پلاک ۶۸ - واحد ۹

تجربه دکتر فائزه مهدوی پارسا

دکتر فائزه مهدوی پارسا متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فائزه مهدوی پارسا مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فائزه مهدوی پارسا متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر