درمانکده
دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش

دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش

تهران
4.8
5 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش

مطب پاسداران

پاسداران، ابتدای بوستان نهم، روبروی کلینیک لبافی نژاد، پلاک 135، واحد 5

هنوز بیمارهای دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش چیست؟

دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند.

زودترین نوبت دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش

دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به شماره نظام پزشکی 53813 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 15 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش: پاسداران، ابتدای بوستان نهم، روبروی کلینیک لبافی نژاد، پلاک 135، واحد 5

تجربه دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش

دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش متخصص طب فیزیکی و توانبخشی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مصطفی شفیع تبار سماکوش متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر