نوبت دهی دکتر ابوالفضل عبد یزدانی  فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر ابوالفضل عبد یزدانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
شماره نظام پزشکی : 64281
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر ابوالفضل عبد یزدانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر ابوالفضل عبد یزدانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر ابوالفضل عبد یزدانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر ابوالفضل عبد یزدانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر ابوالفضل عبد یزدانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر ابوالفضل عبد یزدانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر ابوالفضل عبد یزدانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل عبد یزدانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر ابوالفضل عبد یزدانی

دکتر ابوالفضل عبد یزدانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر ابوالفضل عبد یزدانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 64281 هستند. آدرس مطب دکتر ابوالفضل عبد یزدانی تهران است. شما میتوانید از دکتر ابوالفضل عبد یزدانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر ابوالفضل عبد یزدانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر ابوالفضل عبد یزدانی

دکتر ابوالفضل عبد یزدانی دارای مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و متخصص جراحی عمومی و عضو هیئت علمی بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر ابوالفضل عبد یزدانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر ابوالفضل عبد یزدانی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.