فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان بلوار کشاورز
فیلتر تخصص

دکتر متخصص روماتولوژی در بلوار کشاورز

نقی حسینعلی
فوق تخصص روماتولوژی
22 سال تجربه
تهران، بلوار کشاورز
(85 نظر)
4.7

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 10:15
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های کمر درد، روماتیسم، نقرس، لوپوس و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص روماتولوژی بلوار کشاورز مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روماتولوژی در بلوار کشاورز

دکتر روماتولوژی (Rheumatologist) پزشکی است که مشکلات مربوط به بافت‌های غیراستخوانی، اختلالات ارثی و بیمار‌ی‌های خود ایمنی را تشخیص داده و درمان می‌کند. در بیماری‌های خود ایمنی، سیستم دفاعی، سلول‌های بدن را مهاجم تشخیص می‌دهد و به آن‌ها حمله می‌کند. از جمله این بیماری‌ها می‌توان به آرتریت روماتوئید، ام‌اس (MS) و دیابت نوع یک اشاره کرد.

لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در بلوار کشاورز

اگر به دنبال اطلاعات به روز و معتبر از دکتر روماتولوژی در بلوار کشاورز هستید می‌توانید از لیست پزشکان متخصص روماتولوژی درمانکده استفاده کنید. در لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در بلوار کشاورز که توسط این مجموعه گردآوری شده است، اطلاعات مفیدی از پزشکان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص روماتولوژی

دکتر روماتولوژی در بلوار کشاورز در تشخیص و درمان بیماری‌های زیر تخصص دارد:

  • التهاب و ورم مفصل و استخوان (Osteoarthritis)
  • لوپوس (Lupus)
  • اسکلرودرمی یا پوست سخت‌شونده (Scleroderma)
  • بیماری خود ایمنی سندرم شوگرن (Sjogren’s syndrome)
  • روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتوئید (Rheumatoid arthritis)
  • نقرس (Gout)
  • واسکولیت یا التهاب عروق خونی (Vasculitis)

دکتر روماتولوژی خوب در بلوار کشاورز چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ابتلا به بیماری‌های روماتیسم سبب می‌شود تا عملکرد قسمت‌های مختلف بدن تحت تاثیر قرار بگیرد. کاهش توان حرکت در یک یا چند مفصل، درد مفاصل، التهاب، قرمزی و تورم مفصل از جمله مشکلاتی است که متخصص روماتولوژی در بلوار کشاورز می‌تواند در درمان آن‌ها به شما کمک کند. همچنین شما می‌توانید بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود، از مشاوره آنلاین دکتر روماتولوژی درمانکده استفاده کنید؛ یعنی اگر ساکن شهرستان باشید، فرصت مشاوره با دکتر روماتولوژی در تهران را دارید. این مشاوره با توجه به درخواست شما به صورت تصویری، متنی یا صوتی انجام می‌شود.

بهترین متخصص روماتولوژی در بلوار کشاورز

درمانکده ادعا نمی‌کند که می‌تواند بهترین دکتر روماتولوژی در بلوار کشاورز را معرفی کند، اما با پزشکان متخصصی همکاری دارد که تجربه کاری مفیدی دارند و نسبت به بیمار متعهد هستند. ما شرایطی را فراهم کرده‌‌ایم که بتوانید تجربه خود از ملاقات با متخصص روماتولوژی را با دیگران به اشتراک بگذارید و در معرفی و انتخاب بهترین متخصص روماتولوژی در بلوار کشاورز به دیگران کمک کنید. همچنین می‌توانید از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روماتولوژی در بلوار کشاورز

برای دریافت نوبت از دکتر روماتولوژی در بلوار کشاورز انتخاب‌های متعددی دارید که استفاده از خدمات آنلاین سلامت درمانکده یکی از آن‌هاست. دسترسی به طیف وسیعی از پزشکان متخصص و نوبت‌گیری اینترنتی آسان سبب شده تا کاربران زیادی از خدمات این مجموعه استفاده کنند. برای دریافت نوبت به سایت درمانکده مراجعه کرده و تخصص مورد نظر خود را جستجو کنید تا لیستی از پزشکان با اطلاعات آن‌ها برای شما نمایش داده شود. سپس با توجه به اطلاعات درج شده، پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و آنلاین نوبت بگیرید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روماتولوژی درمانکده در بلوار کشاورز

هزینه نوبت‌گیری آنلاین از دکتر روماتولوژی درمانکده با توجه به نوع تخصص متفاوت است و به همین دلیل نمی‌توان عدد ثابتی را ارائه کرد. این هزینه تنها به دستمزد پزشک متخصص مربوط است و درمانکده برای نوبت‌‌دهی آنلاین هیچ مبلغی دریافت نمی‌کند.

در مورد بیماری های روماتولوژی بیشتر بدانید

انواع روماتیسم

پوکی استخوان چیست؟

خطرناک ترین بیماری خود ایمنی

نقرس چیست؟

تب روماتیسمی چیست؟

لوپوس چیست؟

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
فوق تخصص روماتولوژی در شمال تهرانفوق تخصص روماتولوژی در شرق تهرانفوق تخصص روماتولوژی در غرب تهرانفوق تخصص روماتولوژی در جنوب تهرانفوق تخصص روماتولوژی در مرکز تهرانفوق تخصص روماتولوژی در دهکده المپیکفوق تخصص روماتولوژی در امام حسینفوق تخصص روماتولوژی در میردامادفوق تخصص روماتولوژی در پیروزیفوق تخصص روماتولوژی در اکباتانفوق تخصص روماتولوژی در صادقیهفوق تخصص روماتولوژی در پونکفوق تخصص روماتولوژی در تجریشفوق تخصص روماتولوژی در جوان مرد قصابفوق تخصص روماتولوژی در قلهکفوق تخصص روماتولوژی در شهرانفوق تخصص روماتولوژی در تهرانسرفوق تخصص روماتولوژی در گیشافوق تخصص روماتولوژی در نارمکفوق تخصص روماتولوژی در زعفرانیهفوق تخصص روماتولوژی در مرزدارانفوق تخصص روماتولوژی در نازی آبادفوق تخصص روماتولوژی در جردنفوق تخصص روماتولوژی در ونکفوق تخصص روماتولوژی در شهرک ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در میدان ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در یوسف آبادفوق تخصص روماتولوژی در فرمانیهفوق تخصص روماتولوژی در تهرانپارسفوق تخصص روماتولوژی در ستارخانفوق تخصص روماتولوژی در امیر آبادفوق تخصص روماتولوژی در جیحونفوق تخصص روماتولوژی در سهروردیفوق تخصص روماتولوژی در ظفرفوق تخصص روماتولوژی در پل رومیفوق تخصص روماتولوژی در نیاورانفوق تخصص روماتولوژی در دولت آبادفوق تخصص روماتولوژی در گاندیبهترین پزشکان بلوار کشاورز