فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان غرب تهران
فیلتر تخصص

دکتر متخصص روماتولوژی در غرب تهران

شهرام بهاروند
فوق تخصص روماتولوژی
24 سال تجربه
تهران، کوی نصر ( گیشا )
(134 نظر)
4.7

اولین نوبت:

5 اردیبهشت ساعت 11:20
معصومه بابائی
فوق تخصص روماتولوژی
24 سال تجربه
تهران، کوی نصر ( گیشا )
(27 نظر)
4.4

اولین نوبت:

10 اردیبهشت ساعت 13:00
لیلا پاکدل
فوق تخصص روماتولوژی
19 سال تجربه
تهران، بلوار فردوس

اولین نوبت:

3 اردیبهشت ساعت 17:00
ژیلا بهنیا
فوق تخصص روماتولوژی
تهران، شهرک اکباتان
نوبت فعال ندارد
زهرا سلطانی
فوق تخصص روماتولوژی
تهران، فلکه دوم صادقیه
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های کمر درد، روماتیسم، نقرس، لوپوس و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص روماتولوژی غرب تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روماتولوژی در غرب تهران

دکتر روماتولوژی (Rheumatologist) پزشکی است که مشکلات مربوط به بافت‌های غیراستخوانی، اختلالات ارثی و بیمار‌ی‌های خود ایمنی را تشخیص داده و درمان می‌کند. در بیماری‌های خود ایمنی، سیستم دفاعی، سلول‌های بدن را مهاجم تشخیص می‌دهد و به آن‌ها حمله می‌کند. از جمله این بیماری‌ها می‌توان به آرتریت روماتوئید، ام‌اس (MS) و دیابت نوع یک اشاره کرد.

لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در غرب تهران

اگر به دنبال اطلاعات به روز و معتبر از دکتر روماتولوژی در غرب تهران هستید می‌توانید از لیست پزشکان متخصص روماتولوژی درمانکده استفاده کنید. در لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در غرب تهران که توسط این مجموعه گردآوری شده است، اطلاعات مفیدی از پزشکان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص روماتولوژی

دکتر روماتولوژی در غرب تهران در تشخیص و درمان بیماری‌های زیر تخصص دارد:
  • التهاب و ورم مفصل و استخوان (Osteoarthritis)
  • لوپوس (Lupus)
  • اسکلرودرمی یا پوست سخت‌شونده (Scleroderma)
  • بیماری خود ایمنی سندرم شوگرن (Sjogren’s syndrome)
  • روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتوئید (Rheumatoid arthritis)
  • نقرس (Gout)
  • واسکولیت یا التهاب عروق خونی (Vasculitis)

دکتر روماتولوژی خوب در غرب تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ابتلا به بیماری‌های روماتیسم سبب می‌شود تا عملکرد قسمت‌های مختلف بدن تحت تاثیر قرار بگیرد. کاهش توان حرکت در یک یا چند مفصل، درد مفاصل، التهاب، قرمزی و تورم مفصل از جمله مشکلاتی است که متخصص روماتولوژی در غرب تهران می‌تواند در درمان آن‌ها به شما کمک کند. همچنین شما می‌توانید بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود، از مشاوره آنلاین دکتر روماتولوژی درمانکده استفاده کنید؛ یعنی اگر ساکن شهرستان باشید، فرصت مشاوره با دکتر روماتولوژی در تهران را دارید. این مشاوره با توجه به درخواست شما به صورت تصویری، متنی یا صوتی انجام می‌شود.

بهترین متخصص روماتولوژی در غرب تهران

درمانکده ادعا نمی‌کند که می‌تواند بهترین دکتر روماتولوژی در غرب تهران را معرفی کند، اما با پزشکان متخصصی همکاری دارد که تجربه کاری مفیدی دارند و نسبت به بیمار متعهد هستند. ما شرایطی را فراهم کرده‌‌ایم که بتوانید تجربه خود از ملاقات با متخصص روماتولوژی را با دیگران به اشتراک بگذارید و در معرفی و انتخاب بهترین متخصص روماتولوژی در غرب تهران به دیگران کمک کنید. همچنین می‌توانید از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روماتولوژی در غرب تهران

برای دریافت نوبت از دکتر روماتولوژی در غرب تهران انتخاب‌های متعددی دارید که استفاده از خدمات آنلاین سلامت درمانکده یکی از آن‌هاست. دسترسی به طیف وسیعی از پزشکان متخصص و نوبت‌گیری اینترنتی آسان سبب شده تا کاربران زیادی از خدمات این مجموعه استفاده کنند. برای دریافت نوبت به سایت درمانکده مراجعه کرده و تخصص مورد نظر خود را جستجو کنید تا لیستی از پزشکان با اطلاعات آن‌ها برای شما نمایش داده شود. سپس با توجه به اطلاعات درج شده، پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و آنلاین نوبت بگیرید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روماتولوژی درمانکده در غرب تهران

هزینه نوبت‌گیری آنلاین از دکتر روماتولوژی درمانکده با توجه به نوع تخصص متفاوت است و به همین دلیل نمی‌توان عدد ثابتی را ارائه کرد. این هزینه تنها به دستمزد پزشک متخصص مربوط است و درمانکده برای نوبت‌‌دهی آنلاین هیچ مبلغی دریافت نمی‌کند.

در مورد بیماری های روماتولوژی بیشتر بدانید

انواع روماتیسم

عوامل موثر بر پوکی استخوان

چرا بیماری خود ایمنی می گیریم؟

درمان نقرس

درمان تب روماتیسمی در بزرگسالان

آیا لوپوس سرطان است؟

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
فوق تخصص روماتولوژی در شمال تهرانفوق تخصص روماتولوژی در شرق تهرانفوق تخصص روماتولوژی در جنوب تهرانفوق تخصص روماتولوژی در مرکز تهرانفوق تخصص روماتولوژی در دهکده المپیکفوق تخصص روماتولوژی در امام حسینفوق تخصص روماتولوژی در میردامادفوق تخصص روماتولوژی در پیروزیفوق تخصص روماتولوژی در اکباتانفوق تخصص روماتولوژی در صادقیهفوق تخصص روماتولوژی در پونکفوق تخصص روماتولوژی در تجریشفوق تخصص روماتولوژی در جوان مرد قصابفوق تخصص روماتولوژی در قلهکفوق تخصص روماتولوژی در شهرانفوق تخصص روماتولوژی در تهرانسرفوق تخصص روماتولوژی در گیشافوق تخصص روماتولوژی در بلوار کشاورزفوق تخصص روماتولوژی در نارمکفوق تخصص روماتولوژی در زعفرانیهفوق تخصص روماتولوژی در مرزدارانفوق تخصص روماتولوژی در نازی آبادفوق تخصص روماتولوژی در جردنفوق تخصص روماتولوژی در ونکفوق تخصص روماتولوژی در شهرک ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در میدان ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در یوسف آبادفوق تخصص روماتولوژی در فرمانیهفوق تخصص روماتولوژی در تهرانپارسفوق تخصص روماتولوژی در ستارخانفوق تخصص روماتولوژی در امیر آبادفوق تخصص روماتولوژی در جیحونفوق تخصص روماتولوژی در سهروردیفوق تخصص روماتولوژی در ظفرفوق تخصص روماتولوژی در پل رومیفوق تخصص روماتولوژی در نیاورانفوق تخصص روماتولوژی در دولت آبادفوق تخصص روماتولوژی در گاندیبهترین پزشکان غرب تهران