فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان اکباتان
فیلتر تخصص

دکتر متخصص روماتولوژی در اکباتان

ژیلا بهنیا
فوق تخصص روماتولوژی
تهران، شهرک اکباتان
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص روماتولوژی اکباتان مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص روماتولوژی اکباتان مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص روماتولوژی اکباتان را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص روماتولوژی اکباتان را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص روماتولوژی اکباتان نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص روماتولوژی اکباتان مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی اکباتان ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص روماتولوژی اکباتان مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص روماتولوژی اکباتان مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی اکباتان از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص روماتولوژی اکباتان مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص روماتولوژی اکباتان، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص روماتولوژی اکباتان را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص روماتولوژی اکباتان بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص روماتولوژی اکباتان را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص روماتولوژی اکباتان مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روماتولوژی در اکباتان

دکتر روماتولوژی (Rheumatologist) پزشکی است که مشکلات مربوط به بافت‌های غیراستخوانی، اختلالات ارثی و بیمار‌ی‌های خود ایمنی را تشخیص داده و درمان می‌کند. در بیماری‌های خود ایمنی، سیستم دفاعی، سلول‌های بدن را مهاجم تشخیص می‌دهد و به آن‌ها حمله می‌کند. از جمله این بیماری‌ها می‌توان به آرتریت روماتوئید، ام‌اس (MS) و دیابت نوع یک اشاره کرد.

لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در اکباتان

اگر به دنبال اطلاعات به روز و معتبر از دکتر روماتولوژی در اکباتان هستید می‌توانید از لیست پزشکان متخصص روماتولوژی درمانکده استفاده کنید. در لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در اکباتان که توسط این مجموعه گردآوری شده است، اطلاعات مفیدی از پزشکان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص روماتولوژی

دکتر روماتولوژی در اکباتان در تشخیص و درمان بیماری‌های زیر تخصص دارد:

  • التهاب و ورم مفصل و استخوان (Osteoarthritis)
  • لوپوس (Lupus)
  • اسکلرودرمی یا پوست سخت‌شونده (Scleroderma)
  • بیماری خود ایمنی سندرم شوگرن (Sjogren’s syndrome)
  • روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتوئید (Rheumatoid arthritis)
  • نقرس (Gout)
  • واسکولیت یا التهاب عروق خونی (Vasculitis)

دکتر روماتولوژی خوب در اکباتان چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ابتلا به بیماری‌های روماتیسم سبب می‌شود تا عملکرد قسمت‌های مختلف بدن تحت تاثیر قرار بگیرد. کاهش توان حرکت در یک یا چند مفصل، درد مفاصل، التهاب، قرمزی و تورم مفصل از جمله مشکلاتی است که متخصص روماتولوژی در اکباتان می‌تواند در درمان آن‌ها به شما کمک کند. همچنین شما می‌توانید بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود، از مشاوره آنلاین دکتر روماتولوژی درمانکده استفاده کنید؛ یعنی اگر ساکن شهرستان باشید، فرصت مشاوره با دکتر روماتولوژی در تهران را دارید. این مشاوره با توجه به درخواست شما به صورت تصویری، متنی یا صوتی انجام می‌شود.

بهترین متخصص روماتولوژی در اکباتان

درمانکده ادعا نمی‌کند که می‌تواند بهترین دکتر روماتولوژی در اکباتان را معرفی کند، اما با پزشکان متخصصی همکاری دارد که تجربه کاری مفیدی دارند و نسبت به بیمار متعهد هستند. ما شرایطی را فراهم کرده‌‌ایم که بتوانید تجربه خود از ملاقات با متخصص روماتولوژی را با دیگران به اشتراک بگذارید و در معرفی و انتخاب بهترین متخصص روماتولوژی در اکباتان به دیگران کمک کنید. همچنین می‌توانید از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روماتولوژی در اکباتان

برای دریافت نوبت از دکتر روماتولوژی در اکباتان انتخاب‌های متعددی دارید که استفاده از خدمات آنلاین سلامت درمانکده یکی از آن‌هاست. دسترسی به طیف وسیعی از پزشکان متخصص و نوبت‌گیری اینترنتی آسان سبب شده تا کاربران زیادی از خدمات این مجموعه استفاده کنند. برای دریافت نوبت به سایت درمانکده مراجعه کرده و تخصص مورد نظر خود را جستجو کنید تا لیستی از پزشکان با اطلاعات آن‌ها برای شما نمایش داده شود. سپس با توجه به اطلاعات درج شده، پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و آنلاین نوبت بگیرید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روماتولوژی درمانکده در اکباتان

هزینه نوبت‌گیری آنلاین از دکتر روماتولوژی درمانکده با توجه به نوع تخصص متفاوت است و به همین دلیل نمی‌توان عدد ثابتی را ارائه کرد. این هزینه تنها به دستمزد پزشک متخصص مربوط است و درمانکده برای نوبت‌‌دهی آنلاین هیچ مبلغی دریافت نمی‌کند.

در مورد بیماری های روماتولوژی بیشتر بدانید

انواع روماتیسم

پوکی استخوان چیست؟

خطرناک ترین بیماری خود ایمنی

نقرس چیست؟

تب روماتیسمی چیست؟

لوپوس چیست؟

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
دکتر روماتولوژی در امام حسینفوق تخصص روماتولوژی در تهرانسرمتخصص روماتولوژی در دهکده المپیکدکتر روماتولوژی در شمال تهرانفوق تخصص روماتولوژی در نیاورانمتخصص روماتولوژی در نازی آباددکتر روماتولوژی در شرق تهرانفوق تخصص روماتولوژی در مرزدارانمتخصص روماتولوژی در گیشادکتر روماتولوژی در پونکفوق تخصص روماتولوژی در شهرک ولیعصرمتخصص روماتولوژی در میرداماددکتر روماتولوژی در دولت آبادفوق تخصص روماتولوژی در گاندیمتخصص روماتولوژی در فرمانیهدکتر روماتولوژی در قلهکفوق تخصص روماتولوژی در یوسف آبادمتخصص روماتولوژی در غرب تهراندکتر روماتولوژی در جردنفوق تخصص روماتولوژی در ونکمتخصص روماتولوژی در سهروردیدکتر روماتولوژی در میدان ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در ظفرمتخصص روماتولوژی در ستارخاندکتر روماتولوژی در صادقیهفوق تخصص روماتولوژی در تجریشمتخصص روماتولوژی در بلوار کشاورزدکتر روماتولوژی در شهرانفوق تخصص روماتولوژی در پل رومیمتخصص روماتولوژی در پیروزیدکتر روماتولوژی در تهرانپارسفوق تخصص روماتولوژی در جوان مرد قصابمتخصص روماتولوژی در زعفرانیهدکتر روماتولوژی در جیحونفوق تخصص روماتولوژی در مرکز تهرانمتخصص روماتولوژی در جنوب تهراندکتر روماتولوژی در نارمکفوق تخصص روماتولوژی در امیر آبادبهترین پزشکان اکباتان