فیلتر
مرتب سازی (بیشترین امتیاز)
Picture of the author
پزشکان شمال تهران
فیلتر تخصص

دکتر متخصص روماتولوژی در شمال تهران

کتایون تقی زاده انصاری
فوق تخصص روماتولوژی
17 سال تجربه
تهران، خیابان میرداماد
(108 نظر)
4.9

اولین نوبت:

9 اردیبهشت ساعت 14:00
ثریا شادمان فر
فوق تخصص روماتولوژی
20 سال تجربه
تهران، پاسداران
(14 نظر)
4.7

اولین نوبت:

10 اردیبهشت ساعت 15:00
بهروز نوائی نیا
فوق تخصص روماتولوژی
8 سال تجربه
تهران، عمار
(10 نظر)
4.6

اولین نوبت:

8 اردیبهشت ساعت 17:30
ایده کامکار
فوق تخصص روماتولوژی
18 سال تجربه
تهران، زعفرانیه

اولین نوبت:

22 اردیبهشت ساعت 9:00
حمید گوهری فر
فوق تخصص روماتولوژی
تهران، خیابان ملاصدرا
نوبت فعال ندارد
آرش اصلیان
فوق تخصص روماتولوژی
تهران، خیابان ولیعصر
نوبت فعال ندارد
زهرا حاجی هاشمی
فوق تخصص روماتولوژی
تهران، میردامادبین میدان محسنی و شریعتی
نوبت فعال ندارد
سوالات متداول

برای درمان کدام بیماری‌ها به پزشک فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران مراجعه کنم؟

رای درمان و پیشگیری از بیماری‌های کمر درد، روماتیسم، نقرس، لوپوس، سیاتیک و... می‌توانید به متخصص فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران مراجعه کنید.

چگونه می‌توانم بهترین فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران را انتخاب کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش، گزینه بیشترین امتیاز را انتخاب کنید تا بهترین دکترهای فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران را ببینید و با توجه‌ به امتیاز و نظرات ثبت شده بهترین پزشک را انتخاب کنید.

چگونه می‌توانم از دکتر فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران نوبت حضوری بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران ویزیت در مطب را انتخاب کنید و مراحل رزرو نوبت حضوری خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم از فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران مشاوره آنلاین بگیرم؟

از لیست پزشک‌ها، دکتر فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس روی دریافت نوبت بزنید تا وارد صفحه جدید شوید. در صفحه پزشک فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران از بین مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی، مشاوره آنلاین تصویری یا تماس تلفنی یکی را انتخاب کنید و مراحل رزرو مشاوره آنلاین خود را انجام دهید.

چگونه می‌توانم با دکتر فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران مشاوره آنلاین ویدئویی بگیرم؟

از لیست پزشک‌های فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران، می‌توانید از متخصصی‌هایی که در کارت اطلاعات‌شان علامت آیکون ویدیو دارند مشاوره تصویری بگیرید.

چگونه می‌توانم زودترین زمان برای نوبت حضوری با بهترین فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران را پیدا کنم؟

در بالای صفحه از قسمت ترتیب نمایش گزینه زودترین نوبت را انتخاب کنید تا لیست دکترهای فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران بر اساس نزدیک‌ترین زمان رزرو نوبت برای شما به نمایش در بیاید.

چگونه می‌توانم روزهای کاری فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران را ببینم؟

با انتخاب نوع نوبت‌گیری در صفحه دکتر فوق تخصص روماتولوژی شمال تهران مورد نظر خود، می‌توانید روزهای کاری پزشک را در تقویم مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

دکتر روماتولوژی در شمال تهران

دکتر روماتولوژی (Rheumatologist) پزشکی است که مشکلات مربوط به بافت‌های غیراستخوانی، اختلالات ارثی و بیمار‌ی‌های خود ایمنی را تشخیص داده و درمان می‌کند. در بیماری‌های خود ایمنی، سیستم دفاعی، سلول‌های بدن را مهاجم تشخیص می‌دهد و به آن‌ها حمله می‌کند. از جمله این بیماری‌ها می‌توان به آرتریت روماتوئید، ام‌اس (MS) و دیابت نوع یک اشاره کرد.

لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در شمال تهران

اگر به دنبال اطلاعات به روز و معتبر از دکتر روماتولوژی در شمال تهران هستید می‌توانید از لیست پزشکان متخصص روماتولوژی درمانکده استفاده کنید. در لیست پزشکان متخصص روماتولوژی در شمال تهران که توسط این مجموعه گردآوری شده است، اطلاعات مفیدی از پزشکان در اختیار شما قرار می‌گیرد. این اطلاعات شامل ساعت‌های کاری، آدرس مطب، کوتاه‌ترین زمان برای دریافت نوبت، امکان ارائه مشاوره آنلاین، تجربه کاری و میزان رضایتمندی کاربران است.

مهم‌ترین دلایل مراجعه به فوق تخصص روماتولوژی

دکتر روماتولوژی در شمال تهران در تشخیص و درمان بیماری‌های زیر تخصص دارد:
  • التهاب و ورم مفصل و استخوان (Osteoarthritis)
  • لوپوس (Lupus)
  • اسکلرودرمی یا پوست سخت‌شونده (Scleroderma)
  • بیماری خود ایمنی سندرم شوگرن (Sjogren’s syndrome)
  • روماتیسم مفصلی یا آرتریت روماتوئید (Rheumatoid arthritis)
  • نقرس (Gout)
  • واسکولیت یا التهاب عروق خونی (Vasculitis)

دکتر روماتولوژی خوب در شمال تهران چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

ابتلا به بیماری‌های روماتیسم سبب می‌شود تا عملکرد قسمت‌های مختلف بدن تحت تاثیر قرار بگیرد. کاهش توان حرکت در یک یا چند مفصل، درد مفاصل، التهاب، قرمزی و تورم مفصل از جمله مشکلاتی است که متخصص روماتولوژی در شمال تهران می‌تواند در درمان آن‌ها به شما کمک کند. همچنین شما می‌توانید بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی خود، از مشاوره آنلاین دکتر روماتولوژی درمانکده استفاده کنید؛ یعنی اگر ساکن شهرستان باشید، فرصت مشاوره با دکتر روماتولوژی در تهران را دارید. این مشاوره با توجه به درخواست شما به صورت تصویری، متنی یا صوتی انجام می‌شود.

بهترین متخصص روماتولوژی در شمال تهران

درمانکده ادعا نمی‌کند که می‌تواند بهترین دکتر روماتولوژی در شمال تهران را معرفی کند، اما با پزشکان متخصصی همکاری دارد که تجربه کاری مفیدی دارند و نسبت به بیمار متعهد هستند. ما شرایطی را فراهم کرده‌‌ایم که بتوانید تجربه خود از ملاقات با متخصص روماتولوژی را با دیگران به اشتراک بگذارید و در معرفی و انتخاب بهترین متخصص روماتولوژی در شمال تهران به دیگران کمک کنید. همچنین می‌توانید از تجربیات دیگران بهره‌مند شوید.

راهنمای نوبت‌گیری آنلاین بهترین دکتر روماتولوژی در شمال تهران

برای دریافت نوبت از دکتر روماتولوژی در شمال تهران انتخاب‌های متعددی دارید که استفاده از خدمات آنلاین سلامت درمانکده یکی از آن‌هاست. دسترسی به طیف وسیعی از پزشکان متخصص و نوبت‌گیری اینترنتی آسان سبب شده تا کاربران زیادی از خدمات این مجموعه استفاده کنند. برای دریافت نوبت به سایت درمانکده مراجعه کرده و تخصص مورد نظر خود را جستجو کنید تا لیستی از پزشکان با اطلاعات آن‌ها برای شما نمایش داده شود. سپس با توجه به اطلاعات درج شده، پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید و آنلاین نوبت بگیرید.

هزینه نوبت‌گیری فوق تخصص روماتولوژی درمانکده در شمال تهران

هزینه نوبت‌گیری آنلاین از دکتر روماتولوژی درمانکده با توجه به نوع تخصص متفاوت است و به همین دلیل نمی‌توان عدد ثابتی را ارائه کرد. این هزینه تنها به دستمزد پزشک متخصص مربوط است و درمانکده برای نوبت‌‌دهی آنلاین هیچ مبلغی دریافت نمی‌کند.

در مورد بیماری های روماتولوژی بیشتر بدانید

انواع روماتیسم

پوکی استخوان چیست؟

خطرناک ترین بیماری خود ایمنی

نقرس چیست؟

تب روماتیسمی چیست؟

لوپوس چیست؟

مشاهده بیشتر
محله های دیگر
فوق تخصص روماتولوژی در شرق تهرانفوق تخصص روماتولوژی در غرب تهرانفوق تخصص روماتولوژی در جنوب تهرانفوق تخصص روماتولوژی در مرکز تهرانفوق تخصص روماتولوژی در دهکده المپیکفوق تخصص روماتولوژی در امام حسینفوق تخصص روماتولوژی در میردامادفوق تخصص روماتولوژی در پیروزیفوق تخصص روماتولوژی در اکباتانفوق تخصص روماتولوژی در صادقیهفوق تخصص روماتولوژی در پونکفوق تخصص روماتولوژی در تجریشفوق تخصص روماتولوژی در جوان مرد قصابفوق تخصص روماتولوژی در قلهکفوق تخصص روماتولوژی در شهرانفوق تخصص روماتولوژی در تهرانسرفوق تخصص روماتولوژی در گیشافوق تخصص روماتولوژی در بلوار کشاورزفوق تخصص روماتولوژی در نارمکفوق تخصص روماتولوژی در زعفرانیهفوق تخصص روماتولوژی در مرزدارانفوق تخصص روماتولوژی در نازی آبادفوق تخصص روماتولوژی در جردنفوق تخصص روماتولوژی در ونکفوق تخصص روماتولوژی در شهرک ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در میدان ولیعصرفوق تخصص روماتولوژی در یوسف آبادفوق تخصص روماتولوژی در فرمانیهفوق تخصص روماتولوژی در تهرانپارسفوق تخصص روماتولوژی در ستارخانفوق تخصص روماتولوژی در امیر آبادفوق تخصص روماتولوژی در جیحونفوق تخصص روماتولوژی در سهروردیفوق تخصص روماتولوژی در ظفرفوق تخصص روماتولوژی در پل رومیفوق تخصص روماتولوژی در نیاورانفوق تخصص روماتولوژی در دولت آبادفوق تخصص روماتولوژی در گاندیبهترین پزشکان شمال تهران