نوبت دهی دکتر جلال الدین امیرچوپانی  متخصص ارتوپدی

دکتر جلال الدین امیرچوپانی

متخصص ارتوپدی
شماره نظام پزشکی : 13447
تجربه 42سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر جلال الدین امیرچوپانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر جلال الدین امیرچوپانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر جلال الدین امیرچوپانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر جلال الدین امیرچوپانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر جلال الدین امیرچوپانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر جلال الدین امیرچوپانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر جلال الدین امیرچوپانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر جلال الدین امیرچوپانی چقدر است؟

دربارۀ دکتر جلال الدین امیرچوپانی

دکتر جلال الدین امیرچوپانی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر جلال الدین امیرچوپانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 42 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 13447 هستند. آدرس مطب دکتر جلال الدین امیرچوپانی تهران است. شما میتوانید از دکتر جلال الدین امیرچوپانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر جلال الدین امیرچوپانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر جلال الدین امیرچوپانی

دکتر جلال الدین امیرچوپانی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. دکتر جلال الدین امیرچوپانی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 9 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 9 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر جلال الدین امیرچوپانی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.