درمانکده
دکتر جلال الدین امیرچوپانی

دکتر جلال الدین امیرچوپانی

تهران
4.4
9 نظر
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر جلال الدین امیرچوپانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر جلال الدین امیرچوپانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر جلال الدین امیرچوپانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر جلال الدین امیرچوپانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر جلال الدین امیرچوپانی چیست؟

دکتر جلال الدین امیرچوپانی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر جلال الدین امیرچوپانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر جلال الدین امیرچوپانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر جلال الدین امیرچوپانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر جلال الدین امیرچوپانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر جلال الدین امیرچوپانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر جلال الدین امیرچوپانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر جلال الدین امیرچوپانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جلال الدین امیرچوپانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر جلال الدین امیرچوپانی

دکتر جلال الدین امیرچوپانی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر جلال الدین امیرچوپانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 42 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 13447 هستند. آدرس مطب دکتر جلال الدین امیرچوپانی تهران است. شما میتوانید از دکتر جلال الدین امیرچوپانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر جلال الدین امیرچوپانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر جلال الدین امیرچوپانی

دکتر جلال الدین امیرچوپانی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر جلال الدین امیرچوپانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر جلال الدین امیرچوپانی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر