درمانکده
دکتر محمود کرمی

دکتر محمود کرمی

تهران
4.9
87 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ اسفند ساعت 17:40

آدرس مطب دکتر محمود کرمی

مطب میدان رسالت

میدان رسالت - نرسیده به چهارراه سرسبز - روبروی آموزشگاه زبان شکوه - ساختمان 739 - طبقه 1 - واحد 3

هنوز بیمارهای دکتر محمود کرمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمود کرمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمود کرمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمود کرمی چیست؟

دکتر محمود کرمی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمود کرمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمود کرمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمود کرمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمود کرمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمود کرمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمود کرمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمود کرمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمود کرمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمود کرمی

دکتر محمود کرمی متخصص ارتوپدی به شماره نظام پزشکی 24898 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 27 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر محمود کرمی: میدان رسالت - نرسیده به چهارراه سرسبز - روبروی آموزشگاه زبان شکوه - ساختمان 739 - طبقه 1 - واحد 3

تجربه دکتر محمود کرمی

دکتر محمود کرمی متخصص ارتوپدی است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمود کرمی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمود کرمی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر