دکتر افشین طاهری اعظم

دکتر افشین طاهری اعظم

تهران
4.5
93 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

241,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۸ اردیبهشت ساعت 21:15

آدرس مطب دکتر افشین طاهری اعظم

مطب تهران

تهران- سعادت آباد- میدان کاج- خیابان سرو غربی- نرسیده به چهارراه شهرداری- پلاک 45- طبقه 2 ( لطفا در زمان مراجعه به مطب حداقل ۴ ساعت زمان انتظار را در نظر داشته باشید. سپاس از صبوری شما)

هنوز بیمارهای دکتر افشین طاهری اعظم نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر افشین طاهری اعظم نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر افشین طاهری اعظم چیست؟

دکتر افشین طاهری اعظم متخصص متخصص ارتوپدی است. بیماران بسیاری برای درمان درد استخوان، آرتروز، پوکی استخوان، قوز، گودی کمر به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر افشین طاهری اعظم رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر افشین طاهری اعظم چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر افشین طاهری اعظم چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر افشین طاهری اعظم مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر افشین طاهری اعظم، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر افشین طاهری اعظم

دکتر افشین طاهری اعظم متخصص ارتوپدی به شماره نظام پزشکی 81329 یکی از پزشکان تهران با بیش از 20 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های درد استخوان,آرتروز,پوکی استخوان,قوز,گودی کمر به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر افشین طاهری اعظم استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر افشین طاهری اعظم مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 4.5 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر افشین طاهری اعظم، متخصص متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر افشین طاهری اعظم می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر افشین طاهری اعظم :
  • تهران- سعادت آباد- میدان کاج- خیابان سرو غربی- نرسیده به چهارراه شهرداری- پلاک 45- طبقه 2 ( لطفا در زمان مراجعه به مطب حداقل ۴ ساعت زمان انتظار را در نظر داشته باشید. سپاس از صبوری شما)
مطالعه بیشتر