دکتر ندا فرزانه

دکتر ندا فرزانه

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۹ اردیبهشت ساعت 17:00
مشاوره تلفنی

700,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر ندا فرزانه

مطب تهران

تهران - میدان ونک - بعد از بریدگی گاندی - نرسیده به چهارراه حقانی - ساختمان پزشکان 38 - طبقه 4 - واحد 402 - (مبلغ پرداختی بابت 15 دقیقه مشاوره می‌باشد و احتمال معطلی نیم ساعت تا یک ساعت وجود دارد)

هنوز بیمارهای دکتر ندا فرزانه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر ندا فرزانه نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر ندا فرزانه چیست؟

دکتر ندا فرزانه متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است. بیماران بسیاری برای درمان فوبیا، وسواس، بیش فعالی، حمله پانیک، افسردگی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر ندا فرزانه رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر ندا فرزانه چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر ندا فرزانه چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر ندا فرزانه مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر ندا فرزانه، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ندا فرزانه

دکتر ندا فرزانه متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 108136 یکی از پزشکان تهران با بیش از 19 سال سابقه کاری است. اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های فوبیا,وسواس,بیش فعالی,حمله پانیک,افسردگی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر ندا فرزانه استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ندا فرزانه مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند. مراجعه‌کنندگان به تخصص و مهارت او در درمان بیماری‌ها 0.0 داده‌اند.
شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ندا فرزانه، متخصص متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر ندا فرزانه می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس دکتر ندا فرزانه :
  • تهران - میدان ونک - بعد از بریدگی گاندی - نرسیده به چهارراه حقانی - ساختمان پزشکان 38 - طبقه 4 - واحد 402 - (مبلغ پرداختی بابت 15 دقیقه مشاوره می‌باشد و احتمال معطلی نیم ساعت تا یک ساعت وجود دارد)
مطالعه بیشتر