درمانکده
دکتر ژیلا حضرتی

دکتر ژیلا حضرتی

تهران
4.1
24 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:15
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر ژیلا حضرتی

مطب شریعتی

شریعتی، بالاتر از ظفر، قبل از بیمارستان ایران مهر، خیابان پورمشکانی (کودکان غزه)، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه ی پنجم

هنوز بیمارهای دکتر ژیلا حضرتی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر ژیلا حضرتی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر ژیلا حضرتی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر ژیلا حضرتی چیست؟

دکتر ژیلا حضرتی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی هستند.

زودترین نوبت دکتر ژیلا حضرتی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر ژیلا حضرتی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر ژیلا حضرتی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر ژیلا حضرتی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر ژیلا حضرتی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر ژیلا حضرتی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر ژیلا حضرتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ژیلا حضرتی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر ژیلا حضرتی

دکتر ژیلا حضرتی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به شماره نظام پزشکی 44386 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 23 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر ژیلا حضرتی: شریعتی، بالاتر از ظفر، قبل از بیمارستان ایران مهر، خیابان پورمشکانی (کودکان غزه)، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه ی پنجم

تجربه دکتر ژیلا حضرتی

دکتر ژیلا حضرتی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر ژیلا حضرتی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر ژیلا حضرتی فوق تخصص گوارش، کبد و آندوسکوپی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر