درمانکده
دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب

دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره تلفنی

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
تماس تلفنی

هنوز بیمارهای دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب چیست؟

دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب

دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 138554 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 5 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب

دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محبوبه سادات فاطمی نسب متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر