نوبت دهی دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 138554
امکان دریافت مشاوره تصویری ، تلفنی ،
تجربه 5سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره تصویری
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب

دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 138554 هستند. آدرس مطب دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب تهران است. شما میتوانید از دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب خدمات مشاوره تصویری ، مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب

دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محبوبه السادات فاطمی نسب متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.