نوبت دهی دکتر فری ناز آقاجان نشتایی  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر فری ناز آقاجان نشتایی

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 136363
تجربه 5سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر فری ناز آقاجان نشتایی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر فری ناز آقاجان نشتایی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فری ناز آقاجان نشتایی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فری ناز آقاجان نشتایی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فری ناز آقاجان نشتایی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فری ناز آقاجان نشتایی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فری ناز آقاجان نشتایی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فری ناز آقاجان نشتایی چقدر است؟

دربارۀ دکتر فری ناز آقاجان نشتایی

دکتر فری ناز آقاجان نشتایی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فری ناز آقاجان نشتایی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 136363 هستند. آدرس مطب دکتر فری ناز آقاجان نشتایی تهران است. شما میتوانید از دکتر فری ناز آقاجان نشتایی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر فری ناز آقاجان نشتایی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فری ناز آقاجان نشتایی

دکتر فری ناز آقاجان نشتایی دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. دکتر فری ناز آقاجان نشتایی در پروفایل درمانکدۀشان تاکنون میزبان 1 عدد سوال و نظر از مخاطبین و مراجعین بوده‌اند؛ هم‌چنین 1 نفر از مراجعین ایشان، از خدمات پزشکی دریافتیشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فری ناز آقاجان نشتایی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.