نوبت دهی دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری  متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)

دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری

متخصص روانپزشک (اعصاب و روان)
شماره نظام پزشکی : 117748
تجربه 17سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری چقدر است؟

دربارۀ دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری

دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 117748 هستند. آدرس مطب دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری تهران است. شما میتوانید از دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری

دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری دارای مدرک متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر یحیی ابوالقاسمی فخری متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.