درمانکده
بابک ساسانی

بابک ساسانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر بابک ساسانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر بابک ساسانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از بابک ساسانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی بابک ساسانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص بابک ساسانی چیست؟

بابک ساسانی کارشناس ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت بابک ساسانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت بابک ساسانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از بابک ساسانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین بابک ساسانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از بابک ساسانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به بابک ساسانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت بابک ساسانی چقدر است؟

هزینه ویزیت بابک ساسانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره بابک ساسانی

بابک ساسانی کارشناس ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. بابک ساسانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 29219 هستند. آدرس مطب بابک ساسانی تهران است. شما میتوانید از بابک ساسانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین بابک ساسانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه بابک ساسانی

بابک ساسانی دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به بابک ساسانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از بابک ساسانی کارشناس ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر