درمانکده
دکتر آناهیتا رضائی

دکتر آناهیتا رضائی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر آناهیتا رضائی

مطب بزرگراه رسالت

بزرگراه رسالت - خیابان بنی هاشم - چهارراه بنی هاشم - خیابان رحیمی کلور - پلاک 25/3 - واحد 3

مطب تهران

تهران - فلکه دوم صادقیه - خیابان سایه - خیابان تقدیری - پلاک 10 - طبقه 3 - واحد 8 (مدت ویزیت 20 دقیقه و مبلغ پرداختی برای 20 دقیقه در نظر گرفته شده)

هنوز بیمارهای دکتر آناهیتا رضائی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آناهیتا رضائی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آناهیتا رضائی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آناهیتا رضائی چیست؟

دکتر آناهیتا رضائی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) هستند.

زودترین نوبت دکتر آناهیتا رضائی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آناهیتا رضائی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آناهیتا رضائی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آناهیتا رضائی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آناهیتا رضائی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آناهیتا رضائی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آناهیتا رضائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آناهیتا رضائی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر آناهیتا رضائی

دکتر آناهیتا رضائی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به شماره نظام پزشکی 42244 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر آناهیتا رضائی: تهران - فلکه دوم صادقیه - خیابان سایه - خیابان تقدیری - پلاک 10 - طبقه 3 - واحد 8 (مدت ویزیت 20 دقیقه و مبلغ پرداختی برای 20 دقیقه در نظر گرفته شده) و بزرگراه رسالت - خیابان بنی هاشم - چهارراه بنی هاشم - خیابان رحیمی کلور - پلاک 25/3 - واحد 3

تجربه دکتر آناهیتا رضائی

دکتر آناهیتا رضائی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر آناهیتا رضائی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر آناهیتا رضائی متخصص روانپزشک (اعصاب و روان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر